NoNoobs 2011/12 2013 2014 2015 2016 2017 2018 Raporty Zaloguj Załóż nowe konto
Przypomnij hasło
Twitter Facebook Goldenline Linked In Linked In
SPOT z PRELEGENTAMI Morawski Hicks Sacha Spot Raport GM SE Raport git2012_raport

Konkurs

Celem konkursu  jest wyróżnienie ciekawych polskich produkcji mobilnych – chcemy wyróżnić po 5 aplikacji na iOS, Android i Windows Phone 7.

 

Dlaczego warto się zgłosić?

Porfolio 15 aplikacji chcemy później pokazać (taki jest plan) na zgrabnej infografice i rozdystrybułować ją do kolegów za granicą aby zobaczyli, że w Polsce robi się dobre mobilne produkty. Dodatkowo oczywiście na Antyweb oraz AntyApps będziemy promować zwycięzców jak również finalistów konkursu. Postaramy się też aby nasi medialni partnerzy przedstawili zwycięskie aplikacje.

Tym konkursem poprzestawiamy rankingi w polskich sklepach z aplikacjami mobilnymi!

 

Konkurs

Jak będzie przebiegał konkurs? Przede wszystkim trzeba się do niego zgłosić – jest na to czas do 15.03.2012. Zgłoszenie odbywa się poprzez formularz, który znajdziecie pod tym linkiem. Ważne jest aby wypełnić starannie wszystkie pola.

Dalsze kroki w konkursie wyglądają następująco:

- Etap 1 – wstępna selekcja 30 najciekawszych zgłoszeń przez organizatorów konkursu czyli firmę Antyweb i NoNoobs.pl do 15.03.2011

- Etap 2 – ocena zgłoszony aplikacji przez Jury oraz wybranie 15 najciekawszych aplikacji mobilnych (po 5 na system) 25.03.2011

- Etap 3 – prezentacja i ogłoszenie wyróżnionych aplikacji podczas konferencji Generation Mobile 2012.

 

Tak więc nie pozostaje nic innego jak się zgłosić do konkursu do czego gorąco zachęcamy (a na liście już teraz mamy kilkudziesięciu pierwszoligowych graczy)

Jeśli chodzi o zgłoszenia to przyjmujemy je tylko od twórców/autorów aplikacji, tylko działające produkcje (żadnych prototypów czy zamkniętych wersji beta), maksymalnie 2 per firmę. Warunkiem koniecznym jest też poprawne wypełnienie i podanie danych w formularzu – warto zwrócić szczególną uwagę na formę opisu aplikacji.

W przypadku pytań związanych z konkursem lub samą konferencją proszę o email na adres Grzegorz.Marczak(na)gmail.com

Jury Konkursu:

Jak i co będziemy oceniać? Przede wszystkim będziemy punktować pomysł, jakość wykonania, potencjał rozwojowy, funkcjonalność oraz oryginalność zastosowanych rozwiązań. Pomoże nam w tym Jury w składzie:

Zoe Adamovicz

Zoe Adamovicz

entrepreneur, Xyologic

Born in Warsaw, currently living between Berlin and San Francisco, Zoe has been an active in the mobile industry since 1999, when her first startup provided maps and navigation systems for mobile phones in Poland. She co-founded and was involved in numerous mobile companies since, from R&D at mobile content providers like Jamba/Jamster, through mobile software agencies like Polidea or Concise Software, to mobile